"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
PANEL WNIOSKODAWCY
PANEL BENEFICJENTA


E-mail:
Informacja o posiedzeniu Rady LGD Ziemia Bielska
28.10.2020.
Informujemy, że LXXVII Posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania, dotyczące weryfikacji wniosków złożonych w naborach 9/2020-11/2020 pod kątem uzupełnień i wyjaśnień, odbędzie się 4 listopada 2020 roku, o godzinie 9:00 w trybie zdalnym - online, za pomocą narzędzia MS Teams. Członek Rady nie musi instalować powyższego oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa oparta na silniku Chromium. Wymagania techniczne: komputer klasy PC, Windows 7-10, głośniki, mikrofon, kamera internetowa.
 
Informacja o posiedzeniu Rady LGD Ziemia Bielska
23.10.2020.
Informujemy, że LXXVI Posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania, dotyczące weryfikacji wniosków złożonych w naborach 6/2020-8/2020 pod kątem uzupełnień i wyjaśnień, odbędzie się 30 października 2020 roku, o godzinie 9:00 w trybie zdalnym - online, za pomocą narzędzia MS Teams. Członek Rady nie musi instalować powyższego oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa oparta na silniku Chromium. Wymagania techniczne: komputer klasy PC, Windows 7-10, głośniki, mikrofon, kamera internetowa.
 
Uwaga!! Ogłaszamy drugą edycję konkursu!! KONKURS FOTO STACJA REGENERACJA II
18.09.2020.
Do wygrania kaski rowerowe Kross BORAO oraz niespodzianka!
 
Aby wziąć w nim udział należy:
1. Wykonać zdjęcie podczas wycieczki rowerowej na obszarze Lokalnej Grupy Działania Ziemia Bielska w dniach 18.09.2020 r. do 27.09.2020 r
2. Na zdjęciu konkursowym mają być widoczne: uczestnik konkursu, sam lub z max. jedną pełnoletnią osobą towarzyszącą na powstałym placu „Stacja Regeneracja”
3. Zamieścić zdjęcie konkursowe w komentarzu pod ogłoszeniem o konkursie na Fanpage-u LGD Ziemia Bielska w czasie trwania edycji konkursu, wraz ze wskazaniem miejscowości jego wykonania i hasztagiem #konkursfotostacjaregeneracjaII
4. Zamieścić zdjęcie konkursowe z ustawieniami „Publiczne” na własnym profilu w serwisie Facebook z hasztagiem #konkursfotostacjaregeneracjaII
5. Przesłać na adres e-mail organizatora konkursu biuro@ziemiabielska.pl, lub za pośrednictwem komunikatora Messenger dane osobowe identyfikujące uczestnika konkursu imię, nazwisko, wiek oraz miejscowość zamieszkania wraz z linkiem do konkursowego zdjęcia
6. Polubić profil Facebook Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska.

Pierwsze 17 osób spełniających warunki konkursu otrzyma nagrody!
Zapraszamy do udziału i życzymy udanych wypraw rowerowych!
 
 
UWAGA:
1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
2. W konkursie można wziąć udział tylko raz.
3. Za udział w konkursie można otrzymać tylko dwa kaski.
 
Ogłaszamy nabory wniosków!
16.09.2020.
Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj (16 września 2020 r.) ogłosiliśmy nabory wniosków z zakresu podejmowania działalności gospodarczej, rozwoju działalności gospodarczej, zachowania dziedzictwa lokalnego, rozwoju niekomercyjnej i ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej.
Ogłoszenia o naborach wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami znajdują się w Panelu Wnioskodawcy w zakładce Aktualne nabory .

Wnioski będą przyjmowane w terminie 07-21 października 2020 r., wszelkich informacji udziela Biuro LGD Ziemia Bielska.
 
Uwaga beneficjenci i potencjalni wnioskodawcy poddziałania 19.2!
16.09.2020.
10 września 2020 roku zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 2 września 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Niniejszy akt prawny wprowadza wiele zmian, w tym najważniejsze:

podmiot ubiegający się o przyznanie pomocy na operacje w zakresie podejmowania działalności gospodarczej nie może jej wykonywać w okresie 3 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tej pory obowiązywał okres 2 lat)
beneficjent premii na podejmowanie działalności gospodarczej jest zobowiązany do:
- wykonywania działalności gospodarczej,
- podlegania ubezpieczeniom,
- utrzymania miejsca pracy
przez łącznie co najmniej 2 lata w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia, w którym upływają 2 lata od dnia wypłaty płatności końcowej (do tej pory zobowiązany był do 2 lat od dnia otrzymania płatności końcowej)

beneficjenci zarówno podejmowania, jak i rozwijania działalności gospodarczych nie muszą wykazywać osiągnięcia co najmniej 30% zakładanego w biznesplanie, ilościowego lub wartościowego poziomu sprzedaży produktów lub usług do dnia, w którym upłynie rok od dnia otrzymania płatności końcowej.

Z ww. dokumentem można zapoznać się pod adresem TUTAJ. Niestety tekst jednolity nie został opublikowany, jeżeli ktoś byłby takim (stworzonym przez nas) zainteresowany to prosimy o kontakt!
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 278